preklady a tlumoceni

Nabízíme překlady a tlumočení z těchto jazyků:
angličtina,
čeština,
čínština,
francouzština,
holandština,
italština,
japonština,
maďarština,
němčina,
polština,
ruština,
slovenština,
španělština.

Kromě samotného překladu Vám nabízíme možnost nechat si dokument upravit na základě Vašich po-žadavků a představ – zarovnat jej, doplnit grafy, fotografie, grafiku, tabulky atd. Výsledný dokument si klient může převzít v tištěné nebo elektronické podobě.

V případech, kdy dokument existuje pouze v tištěné podobě, t.j. nemáte k dispozici jeho elektronickou podobu, a Vy přesto potřebujete dokument doplnit, změnit nebo upravit, rádi ho přepíšeme do některého Vámi zvoleného formátu. Všechny překlady procházejí kontrolou a korekturami rodilými mluvčími.
 

dtp a uprava dokumentu

Důležitým cílem naší agentury je poskytovat kvalitní zpracování dokumentů od jejich vytvoření, přes pře-klad až po finální grafickou úpravu. Jsme schopni upravit dokument podle požadavků našich klientů – zapracovat do něj grafy, tabulky, fotografie, grafiku, vzorce atd. Grafika může být Vaše vlastní, nebo ji může vytvořit grafik náš, na základě Vašich představ. Samozřejmostí je možnost skenování grafických předloh včetně diapozitivů a jejich následná úprava.

V případech, kdy dokument existuje pouze v tištěné podobě, t.j. nemáte k dispozici jeho elektronickou podobu, a Vy přesto potřebujete dokument doplnit, změnit nebo upravit, rádi ho přepíšeme do některého Vámi zvoleného formátu.
 

www a wap

Naše agentura nabízí svým klientům i tvorbu web a wap prezentací. Od jednoduchých až po rozsáhlé, vyžadující úzkou spolupráci s klientem. Samozřejmostí je i možnost vytvořit několik jazykových mutací Vašich stránek, nebo jejich převedení do tištěné podoby, popřípadě do podoby samostatného dokumentu v elektronické podobě. V případě Vašeho zájmu vytvoříme i prezentaci pro mobilní zařízení podporující WAP.

UPOZORNĚNÍ: Naše služby nezahrnují hosting (t.j. umístnění web prezentace na internetovém serveru). Prostor a umístění svých stránek si klient zabezpečí sám, případně po dohodě jsme ochotni mu pomoci s vyřízením formalit u některého z komerčních poskytovatelů hostingu v ČR nebo SR.
 

vyhledavani kontaktu v Cine

Podnikatelským subjektům nabízíme spolupráci při vyhledávání nových obchodních partnerů v zahraničí nebo na našem území. Převážně se zaměřujeme na oblast Asie, zejména ČLR. Kromě samotného vyhle-dání kontaktů jsme schopni zabezpečit i prvotní kontakt v jazyce Vašeho budoucího partnera, a v případě dalšího zájmu Vám i pomoci spolupráci dále rozvíjet. Vše včetně přípravy a realizace obchodních cest, překladů, tlumočení, grafické úpravy dokumentů, výroby prezentací, překladu a přípravy prezentací apod.
 

kontakt

Mgr. Hynek Holub
U Hluška, Okružná 100/15
022 01 Čadca
Slovak Republic

tel: +421-904-55 01 77
e-mail: hynek-holub@hntranslations.com
 

Michal Nikola
Dvorská 40
678 01 Blansko
Czech Republic

tel.: +420-777-80 57 84
e-mail: michal-nikola@hntranslations.com